Jaki rodzaj płytek wybrać do łazienki?

Warto wziąć pod uwagę każdy aspekt, który pomoże uzyskać najlepszy efekt. Rynek oferuje bardzo szeroki wybór płytek, z łatwością każdy znajdzie wymarzony kształt oraz wielkość. Jednak czasem w nadmiarze można się zgubić i wybór może przysporzyć wielu rozterek. Podczas wyboru najlepiej jest przemyślenie swoich priorytetów i wiedzieć, że kafelki oraz glazura mają nie tylko dobrze się prezentować, ale również być funkcjonalne. Firma z Otwocka zaspokaja wszystkie potrzeby klienta i współpracując z wykwalifikowanymi pracownikami pomaga dobrać najlepsze rozwiązanie. W ofercie oprócz płytek i glazury posiadają także terakotę, znaną już z czasów starożytności i to dosadnie pokazuje, że moda wraca. Podobnie jak glazura, gres jest typem płytek ceramicznych, które doskonale wkomponowują się do pomieszczeń, takich jak łazienka.

Post powstał na podstawie informacji ze strony firmy Interkeram.

Podejmij przemyślaną decyzję

Wszyscy zainteresowani, wybierając płytki ma wiele możliwości, takich jak wzór, materiał oraz kolor. Sklep z Halinowa podejmuje możliwe działania, by sprzedawany przez niego produkt był stworzony z wysokiej jakości materiałów. Powszechnym czynnikiem selekcji płytek przez sporą część ludzi jest ich niepodważalna estetyka, która jest w stanie odmienić oblicze każdego wnętrza. Warto zwrócić uwagę na styl wnętrza gdy wybieramy płytki. Jest to kluczowe, ponieważ, dbając o odpowiednią kolorystykę i plan wykonania mamy możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego. Jeżeli zależy Ci na optycznym powiększeniu, to dobrym rozwiązaniem będą jasne płytki oraz glazura, jednak, jeśli chcesz dodać klimatu, to zdecyduj się na ciemne.

Co wybrać – glazura czy płytki?

W Sulejówku są dostępne także glazury, które nadają troszkę innego efektu, niż płytki. Ten materiał powstaje w wyniku zmieszania gliny, piasku i talk. Są często także nazywane płytkami ceramicznymi. Jest to często spotykany sposób na dekorację ścian, ponieważ jest tani i długo się utrzymuje oraz wygląda dobrze. Nadają się również do łazienki ze względu na swoje właściwości ochronne przed zamakaniem. Również w tym przypadku podczas podejmowania decyzji co do kształtu i koloru mamy wiele możliwości.