Nowoczesne i praktyczne – piękne domy i budynki od architekta

Dzisiaj opisujemy zrealizowane projekty pracowni Craft Project z okolic Serocka.

Budynek usługowy

Architekt zaprojektował budynek usługowy, który składa się z parteru i pierwszego piętra. Budynek posiada spore okna, pomiędzy nimi znajdują się brązowe elementy, pozostała część budynku jest biała. Dookoła głównego wejścia, budynek obudowany jest szarymi płytami. Drzwi wejściowe są szklane.

Przedszkole

Przedszkole jest wielokolorowym budynkiem. Może się wydawać, że składa się z 4 małych budynków – jeden jest biały, dwa o różnych odcieniach szarego oraz jeden niebieski. Jest to niski obiekt, który posiada okna jedynie na dole. Są one duże i przeszklone są prawie całe pomieszczenia. Budynek posiada elementy w barwie żółtej i niebieskiej.

Budynki mieszkalne

Jeden budynek mieszkalny został zrobiony z cegły i architekt postanowił zostawić ten surowy stan. Dom ma ciemnoszary dach, barierkę od balkonu i ramy okienne. Jest dwupiętrowy i na piętrze posiada wyjście na sporej wielkości balkon, który umiejscowiony jest na dachu parteru. Budynek ma wstawione wielkie okna.

Następny obiekt mieszkalny jest w kolorze białym i ma dołączony garaż. Domek jest piętrowy i nad garażem został zrobiony balkon ze szklaną barierką. Obiekt ma ciemnoszare i drewniane części.

Restauracja Złoty Okoń Serock

Restauracja w Serocku posiada dach w kolorze czerwonym i jest piętrowa. Ściany budynku są beżowe a oprócz tego restauracja jest otoczona zielenią taką jak krzewy i nieduże drzewka. Restauracja ma okna na każdą stronę, też takie wychodzące z dachu.

Budynek wielorodzinny

W budynku wielorodzinnym każde mieszkanie ma balkon. Sam budynek jest w kolorze szarym z fragmentami jasnego brązu. Barierki przy balkonach są szklane. Blok ma parter i 2 piętra oraz ma kształt litery L.

Budynki mieszkalne

Jeden z budynków mieszkalnych jest parterowy i posiada białą elewację. Dom ma sporej wielkości okna, które wychodzą na ogródek i dach w kolorze czerni.

Następny z obiektów mieszkalnych jest bardziej wymyślny. Jest dwupoziomowy i posiada balkon. Nie ma typowego kwadratowego lub prostokątnego kształtu. Ma wysokie okna, dach jest czarny, a fasada po części jest jasnobrązowa, a po części są to cegły w kolorze szarym. Wiele dodatków jest czarnych, tak jak przykładowo balustrada na balkonie.

Kolejny budynek mieszkalny to bliźniak, który jest dwukondygnacyjnym obiektem. Posiada dwa garaże – jeden dla każdej części domu. Budynek ma białe i szare kolory, elementy takie jak dachówki lub balustrada do balkonów są w kolorze czarnym. Z jednej strony domu jest podjazd i drzwi, z drugiej strony sporej wielkości okna tarasowe, które wychodzą na ogród.

Ostatni obiekt mieszkalny ma część, która wygląda jak wieża i jest częściowo zarośnięta przez rośliny, które się pną. Ta część jest jasnoszara, a reszta domu czarna i posiada brązowe elementy. Dom jest piętrowy o nieregularnym kształcie.

Dom dla ludzi seniorów

Ostatni już budynek jest spory – wygląda trochę jak blok. Ma parter i 3 piętra + dodatkowo poddasze. Pokoje na 1, 2 i 3 piętrze mają dostęp do balkonu. Kolor tego budynku to popielaty, dach jest w ciemnych odcieniach szarości.